1 / 3
KACIGA TOP GUN GOLEMINA S 55_ 56 cm NOVA NE KORISTENA
1.200 МКД
Цената е фиксна
06.03.2023 21:08

Кратово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

P|RODAVAM KACIGA TOP GUN GOLEMINA S 55_56 cm NOVA NEKORISTENA. TEL. KONTAKT 078 216 175

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
078678478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам