1 / 11
BMW 118
4.600 €
Цената не е фиксна
04.02.2023 11:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godina do posledno kopce funkciunira bez niedna mana i bez nikakvi vlozuvajna vredi da se vidi za podetalno na tell
KOREKCIJA NA CENATA NA LICE MESTO.
078351722

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David Aljakoski
Prilep
Потврден огласувач
72270904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам