1 / 11
BMW 320
6.000 €
Цената е фиксна
10.02.2023 21:00

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava

BMW 320
God : 2005/6
Climatornik
Kozen interier
Registracija do 8 mesec

Za povise info inbox ili 070-686-359

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Perparim
Potok Serava 47
Потврден огласувач
075263267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам