1 / 3
Se prodava trosed dvosed i fotelja.
10 МКД
28.03.2023 10:41

Бутел / Скопје

Се продава гарнитура за дневна соба (тросед, двосед и фотеља). По стар тип на модел, во многу добра состојба (сочувани) Сите со механизам на спуштање. Цена по договор....

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

DARKO 070 252 102
Потврден огласувач
070252102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам