1 / 4
Nad dusek od memori pena DORMEO 190x140
6.000 МКД
02.01.2023 15:15

Карпош / Скопје

Mnogu malce koristen, visina 5cm, kupen od DORMEO, full memori pena.

Cena 6000 den.

Vrtete samo na ovoj broj: 071 304 525 - Mare

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Vasko
Vancho Pitosheski 10 - Ohrid, Gjorche Petrov 12 - Skopje
Потврден огласувач
072260966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам