1 / 9
Се продава ТДФ
28.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2023 13:29

Аеродром / Скопје

Се продава ТДФ, користена околу 1 година, одлично сочувана, со брановидна пружина, ХР пена и силиконско полнење за само 28.000 денари, купена од БК Мебел за 61.000 денари. Се продава поради преселба во друг објект и неодговарање во просторот.
Повеќе инфо на тел.:
078206630
076428326

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
076428326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам