1 / 1
Se prodava plac vo Vizbegovo
55 €
03.01.2023 11:41

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

6160 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Sifra: S0466
Se prodava plac vo Vizbegovo, pod kamenolomot na granit na patot prema brazda . Placot e so vkupna povrsina 6160m2.
Lice za kontakt Mile 070/255-426

Cena: 55evra/m2

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 918
e-mail. contact@novelestate.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
bul.Partizanski Odredi 40-1/1
Потврден огласувач
078/454-915
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac vo Zdanec

75000 €

Se prodava plac vo Vizbegovo

55 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам