1 / 2
СЕ ПРОДАВААТ МАСИЧКИ
1 €
03.01.2023 14:55

Ѓорче Петров / Скопје

Се продаваат малку користени масички за дневна соба.

Контакт: 072 208 934

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Masa
Потврден огласувач
072208934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам