1 / 3
Тросед, комода и тепих
200 €
Цената не е фиксна
03.01.2023 14:58

Карпош / Скопје

Продавам тросед, комода и тепих.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
38975284339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам