1 / 2
Prodavam atraktiven plac kaj kluckata Stenkovec
40 €
03.01.2023 18:58

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

11423 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac od 11423 m2 na odlicna lokacija kaj kluckata Stenkovec na Kacanicki pat so obikolnicata. Placot e vo industriska zona Vizbegovo. Lokacijata e vo gradezna oblast na razni industriski objekti. Pripaga vo zona na opstina Cucer-Sandevo.
Cena 40 evra/m2
Telefon za kontakt: 075324554

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
075324554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам