1 / 12
Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive
По Договор
12.03.2023 11:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e kako nova donesena od germanija so vozenje,plateni se site davacki do registracija.Nema ni farbano ni udreno dosega so garancija i mozi proverka vo servis,2014 godina,novi gumi,klimatronik,tempomat,start-stop sistem,i mnogu druga oprema.Mozi da se proveri kolata kade sakate po vasa zelba.Cenata e po dogovor za povejke info javetese !!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам