1 / 8
Opel Corsa 1.7 dti isuzy
2.400 €
Цената не е фиксна
27.02.2023 12:47

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo super sostojba, motor mejnach tip top. Nema skapano nikade.
•klima
• abs
• gumi 4 zimski
• aluminiumski bandazi
• usb/aux radio
Kontakt telefon
076794388 !!!!!!!!!!!!!!!
076794388 !!!!!!!!!!!!!!!
076794388 !!!!!!!!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
075891181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам