1 / 6
Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 15:14

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 13 pro

Боја:

Gold

Интерна меморија:

512 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 512gb memorija (ostana uste eden od 512gb nov no aktiviran, no dobivate 12m garancija) Telefonite sleduvaat so originalnoto kabelce no bez kutija .
Cena za 512gb : 1000 evra. (Prodaden)
Cena za 1tb : 1100 evra.
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам