1 / 7
Fiat 500 1.2 benzin
4.800 €
Денес 08:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Poseduva full oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075466289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам