1 / 6
Se Prodava Seat Leon FR
1 €
26.02.2023 17:21

Неготино / Неготино

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Leon fr 2.0 170ks 2006
Увезен од Швајцарија 2018

Од oпрема поседува:
-Команди на Волан
-Фабручко радио АUX,BT,USB,CD
-Авто вклучување на светла
-Греачи на предни седишта
-Сензор за дожд
-Греачи на ретровизори и нивно затварање
-Фабручки затемнети стакла со А-тест впишани во сообраќајна
-прскалки за фаровите
-6+R рачен мењач
-Аломиниумски бандажи
-M+S Гуми 225/40 R18
-Климатроник (лади одлично)
-Темпомат
-Голем борд ком
-Електрични прозорци
-Централно со далечинско(клуч).

Направен голем и мал сервис
Регистрирана до 31.05.2023 +Зелен картон

Проверка на возилото каде сакате по ваша желба.

Kontakt:075888179 na Viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce Mitrev
Потврден огласувач
075888179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам