Се продава HAMACHI веспа
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 00:10

Прилеп / Прилеп

Се продава Hamachi веспа 50cc, регистрирана, црвено/бела

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
075794397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам