1 / 9
Се продава нов стан
59.000 €
05.01.2023 13:29

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Октомвриска- Згр. Дино 99

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан.
Тел. за контакт 075/232-302

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marice
Потврден огласувач
075232302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам