1 / 9
SE PRODAVA planska kujka
100 €
17.05.2023 19:56

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

280 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ILIJA KOMPANIOSKI

Se prodava planska kujka
Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e napraven eden sprat e 140m2
Vkupno ima okolu420m2
Tel 078 242 075

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078242075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам