1 / 12
Opel Insignia 2.0 CDTI ecoFLEX (140ks)
10.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2023 20:02

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава Opel Insignia 2.0 ecoFLEX 140ks со Virtual Cockpit, и Cosmo ниво на опрема, земена од AutoWelt Кочани. Зачувана и редовно одржувана.

Info samo na Viber 38977621282

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077621282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам