1 / 5
Vw.Bora 1.9tdi na prodazba
2.800 €
Цената не е фиксна
01.06.2023 16:30

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mnogu zacuvana bora 1.9tdi ful oprema inf posle 12h.075-291-985 bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bogdan
Потврден огласувач
075291985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам