1 / 1
КУПУВАМ ПЛАЦ ВО РАДИШАНИ
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2023 20:57

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Купувам плац во радишани над населбата, кај резервоарот за вода (коњичкиот клуб). Се бара плац од 450 до 950 м2.
Идеално плацот би бил во општина Чучер Сандево, но дајте понуда и за плацеви од страната на радишани.
Радишани / Radishani / Radisani

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Andrej
Потврден огласувач
078611267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам