1 / 2
Iphone 14 256gb ( Novi )
830 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 15:15

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 14

Боја:

Blue

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani.
Cena : 850 evra
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам