1 / 1
Yamaha 450 2016
По Договор
09.01.2023 13:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

450

Yamaha 450 2016 god so faktura kako nova i od nadvor i masinski za poveke info javete se

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

x
Потврден огласувач
075202556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам