1 / 8
BMW S1000 RR
По Договор
09.01.2023 13:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2011

Модел:

S1000 RR

Километри:

10000

MiVv auspluh od grani✅
Novi gumi super corsa 3 ✅
Smeneto maslo filtri ✅
Nov lanec i dzvezdi ✅
Motoro e kako nov nema nitu edna mana mozi da si vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

x
Потврден огласувач
075202556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам