1 / 3
4BANDASI ZA LADA NIVA
6.000 МКД
02.03.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 5 дупки

BANDASITE SE ISPRAVNI NE SE KRIVI NE SE VARENI NE SE UDIRANI SE GLEDAAT I NA SLIKITE
SE PRODAVAAT SITE ZAEDNO NE GI DELAM
CENA ZA DA SE ZEMA E 6000DEN ZA POEFTINO NE SE JAVUVAJTE

POVEKE INFO NA
075 280 787
075 280 787

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
70356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам