1 / 1
Garnitura , dvosed , trosed , fotelja
По Договор
26.02.2023 16:50

Струга / Струга

***PODARUVAM ***
Trosed dvosed i fotelja, vo mnogu dobra zacuvana sostojba, so mehanizami za spustanje, ispravni i funkcionalni. Se spustaat trosedot I dvosedot.

Tel: +38971639197
Tel: +38971639197
Tel: +38971639197

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
07*******
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам