1 / 6
Se prodava polo 1.2
2.500 €
Цената е фиксна
08.01.2023 10:53

Прилеп / Прилеп

Polo 1.2 plin ates
registrirano dobro socuvano
076 787 441

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
76787441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам