1 / 11
Seat Ibiza 1.9 TDI
4.750 €
4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 12:22

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR
Volkswagen motor 1.9
2008 god vo soobrakajna prva registracija 2009 god
Kolata e vo odlicna sostojba domakinski cuvana i odrzuvana
Motor i zamaec vo perfektna sostojba
Napraven golem servis pred 10 000 km
Mal servis pred 1000 km
Karoseriski odlicno socuvana prva boja garazirana bez korozija
Vnatresen enterier bez ostetuvajna
Klima
Tempomat
Airbeg
Centralno
Realni 197 000 km
Za povejke informacii
072215032
Se prodava poradi zaminuvajne vo stranstvoКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

G
Потврден огласувач
072215032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам