1 / 12
Tico tiko Debica Gumi sara Ekstra
1 €
22.02.2023 03:46

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavatse 2 zimni gumi so mnogu ubava sara DEBICA koe vosil znae 2 gumi konpletni so bandasi balansirani namesteni 3000 denari samo ozbilni kupuvaci ima I drugi delovo sve za Tikovci novi I polovni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам