1 / 11
Tiko Tico Gumi DEBICa
1 €
08.01.2023 17:31

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2018

Гориво:

Бензин

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2024

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam gumi Debica 135 80 12 2 gumi so se bandasi konpletni namesteni na bandasi balansirani 3000denari koj vozil debica znae mnogu dobra zara imatt sal ozbilni kupuvaci Imam drugi delovi sve za tikovci Dekli Motori palenja alanseri so eden sbor seeee

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам