1 / 12
СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА
275.000 €
15.03.2023 23:11

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

210 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

ШИФРА: 1966S
ЦЕНА: 275.000 €
КОНТАКТ: 075 988 602


Се продава луксузно опремен стан во комплексот Верина во Волково, со вкупна површина од 210м2 со 3 спални соби со сопствени тоалети, утилити, соба со камин, гостински тоалет и сопствени паркинг места. Станот се наоѓа на 1 кат од вкупно 4 со панорамски лифт. Греењето и ладењето е со топлотна пумпа.

Комплексот располага со обезбедување, езеро со површина од 5.000м2, отворен базен со пикник простор, фитнес центар, рекреативни терени, детско игралиште и 15.000м2 уредено зеленило.


e-mail: blackstone.realestateagency@gmail.com
web: www.blackstone.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

BlackSTONE Real Estate Agency
бул. Борис Трајковски 1
Потврден огласувач
+38975988602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам