1 / 1
МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА
50 €
Цената не е фиксна
09.02.2023 09:45

Струмица / Струмица

Се продаваат машини за шиење обични оверлок ибердек исто и Пегли со казан цената е многу поволна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Lence
Потврден огласувач
078431527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам