1 / 4
Trosed, dvosed, fotelja
10.000 МКД
09.01.2023 16:26

Битола / Битола

Prodavam garnitura, trosed, dvosed I fotelja Dobro zacuvani. Trosedot I foteljata se spushtaat za spienje

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Vladimir Talevski
Prilepska, 33/30
Потврден огласувач
076258226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам