1 / 12
FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.
1 €
13.03.2023 10:03

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD GERMANY, SERVISNA KNISKA, PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA----IMAM I DRUG IZBOR NA VOZILA----

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
070925942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам