1 / 2
Garnitura Cos Petosed za sedenje
22.000 МКД
04.03.2023 09:15

Прилеп / Прилеп

Garnitura Petosed cos nova so pustanje i sandak za alista..
Komplet so 3 pernici
Dolzina 280 x 180 x 90cm
Materijal plus federi plus sunger..
Kupena 31000 den..
Odlicna

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

{ K }
Потврден огласувач
077821821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам