1 / 5
Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija
1.111.111 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 21:17

Скопје Центар / Скопје

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani.
Satelitite odat zaedno so drzaci za na zid.
Proizvodstvo-Irska

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075475057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам