1 / 3
SE PRODAVA PCENKA I SLAMA
По Договор
30.03.2023 06:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava pcenka 20 vreki =1000 kg.=20 den.
I slama 100 balina =70den.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076205668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам