1 / 10
Дуќан во строг центар
8 €
14.05.2023 09:29

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

125 m²

Греење:

Централно

Се издава дуќан во строг центар 125м2 пгоден за секаква намена. За подетални информации 075 422 095

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Cesma mk
Потврден огласувач
75422095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам