1 / 3
Apple Mouse i Apple Keyboard
60 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.03.2023 01:34

Куманово / Куманово

Se prodavaat odlicno socuvani Apple Mouse 1 i Apple Keyboard 1.
Mouse model A1296 i tastatura model A1314.
Koristat AA baterii, se povrzuvaat so bluetooth, moze da rabotat i na Windows.
Cena za mouse 60e, cena za tastatura 60e.
Stefan 071216198

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071216198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам