1 / 1
Електричен котел на струја VIESSMANN Vitotron 100
500 €
28.05.2023 11:37

Карпош / Скопје

Електричен котел на струја 8 kw најновиот модел на VIESSMANN.Котелот е користен една грејна сезона(5 месеци).Погоден за подно греење и парно.Поседува безпрекорни перформанси и располага со многу опции за режим на работа, можете да видите на линкот прикачен подоле.-Moжност на подесување на температурата на котелот на дисплејот во грејниот систем од 20 до 85 С.
Котелот може да се приклучи на било кој систем за центарално греење како и на бојлер за припрема на санитарна топла вода.
Можност за подесување на температурата на дисплејот во просторијата за 24 часа и 7 дена.
Убав дизајн и лесна монтажа
Контакт број 071335544

Димензии
Висина 716 мм
Ширина 316 мм
Длабочина 235
Тежина 20 кг

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
070219240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам