1 / 10
Takeuchi 9.5tona 2006god
30.000 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.01.2023 16:32

Прилеп / Прилеп

Vo top sostojba mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Kompletno servisiran

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070264687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам