1 / 9
*****Ekstra Cena*****
16.000 МКД
12.01.2023 17:35

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Odlicna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gjoke
Потврден огласувач
70244791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам