1 / 8
MAZDA 2 1.3 -09
4.650 €
Цената е фиксна
27.05.2023 17:00

Куманово / Куманово

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2009 god 1.3 benzin 63 kw
158.000 km so KLIMA
uvezena od Svajcarija Registrirana cela godina i seevisirana sega bez vlozuvanja i bez ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BOJAN
Потврден огласувач
070313664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам