1 / 12
VW Golf 7 1.6 Tdi
По Договор
30.05.2023 10:18

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
VW Golf 7 1.6 TDI
✅- Godina 2012
✅- Registriran Mk tabli
✅- 199 000 km
✅- Manuelen menuvač ( 5 brzini )
✅- Kilovati 77
✅- Full oprema
✅- Klima
✅- El. Stakla
✅- Multi Medija radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Dobri gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault 18.280 dci

0 €

Man 12.180 Kran Hiab

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам