1 / 5
Hotel apartmani kratok prestoj nokjevanje краток престој
1.200 МКД
Цената е фиксна
13.01.2023 13:40

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Promotivna cena od 1200 denari za kratok prestoj

Hotelski sobi i apartmani opremeni so bracen krevet, televizor, wc so tush kabina i fen, peshkiri za lice i telo, terasa i ushte mnogu drugi raboti.

Dokolku sakate da ostanete cela nok togash cenata e po dogovor.

За повеќе информации јавете се на контакт телефоните:
↪️078431080
↪️070359890

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

David
Bulevar 8-mi Septemvri 40, 1101 Skopje
Потврден огласувач
78431080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам