1 / 11
Peugeot 307 SW 1.6HDI (7 sedista)
По Договор
03.02.2023 01:46

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Peugeot 307 SW (karavan) 1.6HDI, 90KS, crna boja so pominati 220000km, registrirano za 7 lica (7 sedista), 4 novi zimski gumi, 15" aluminiumski felni, prva registracija 2007, uvezeno 2019god.
Za podetalni informacii kontakt tel: 078345920 Sasho

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasi od Reklama
Потврден огласувач
070422308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам