1 / 4
Se prodava niva vo Stenkovec do pat
35 €
17.02.2023 21:33

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata e do pat i e 4000 m2


Kontakt broj: Slavce - 077860 082

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

NIkola
Потврден огласувач
077991856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам