1 / 1
Нива Глуво - Бразда / Niva Gluvo - Brazda
15 €
Цената не е фиксна
05.02.2023 09:28

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

660 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во с. Глуво 660 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
бул ВМРО
Потврден огласувач
075847525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам