1 / 3
Hamachi
2.900 €
15.03.2023 18:22

Прилеп / Прилеп

Марка:

HM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

Hamachi

Motorot malku vozen 250 kubici dvotakten

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

xxxxx
Prilep
Потврден огласувач
070208021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам