1 / 4
Kozna bela garnitura
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 13:00

Бутел / Скопје

Prodavam kozni bela garnitura, meki za sedenje, komplet Troset, dvoset i fotelja.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава / Можна е замена од:

Leart
Skopje
Потврден огласувач
70399776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам